Статті

Друк

Христос Воскрес!

З великим торжеством зустріла Світле Воскресіння Христове братія Свято- Михайлівського Золотоверхого монастиря. Ще у Страсну суботу після обіду, можна було побачити сотні віруючих, які стояли навкруги собору бажаючи посвятити довгоочікувану Паску, крашанки та всі інші смачні поживи. 

Друк

Благодатний Вогонь у Золотоверхому Соборі

26 Квітня Президент України Віктор Ющенко очолив церемонію передачі Благодатного вогню у соборі Святої Софії в Києві. Цю традицію передачі Вогню Президентом України було започатковано, за згоди всіх церковних ієрархів, саме Віктором Ющенком у 2005 році.

Друк

Закладини Спасо-Преображенського храму у с. Велика Снітинка на Фастівщині.

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета преосвященний Димитрій, архиєпископ Переяслав-Хмельницький, вікарій Київської єпархії  у Лазареву суботу 19 квітня 2008 року здійснив чин закладин Спасо-Преображенського храму у с. Велика Снітинка на Фастівщині.

Друк

Аксіос!

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси – України Філарет, Священоархимандрит Києво – Михайлівського Золотоверхого монастиря, у Свято – Володимирському Кафедральному Патріаршому Соборі міста Києва, 21 квітня, у Великий Понелілок, за Літургією Ранішосвячених Дарів рукоположив в сан ієродиякона, насельника Золотоверхої обителі, новопостриженого ченця Лазаря (Харука).

Друк

Постриг у чернецтво

18 квітня 2008 року у Свято-Михайлівській Золотоверхій чоловічій обителі її намісник преосвященний Димитрій, архиєпископ Переяслав-Хмельницький звершив постриг у чернецтво студента 2-го курсу КПБА, Анатолія Харука. Священноархимандрит Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нарік Анатолія Харука ім’ям Лазар на честь праведного Лазаря, пам’ять якого Свята Церква звершує в шосту суботу Великого Посту.

Друк

110 років з дня народження Святійшого Патріарха Мстислава

16 квітня цього року в Актовому залі Київської Православної Богословської Академії відбулося урочисте засідання до дня пам’яті Святійшого Патріарха Мстислава, - цьогоріч Українська Православна Церква Київського Патріархату відзначає 110-ту річниця з дня народження свого першого Предстоятеля.