Друк

Відбулося засідання Священного Синоду

у .

sinod2Відбулося засідання Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату. Вікарієм Київської єпархії, єпископом Вишгородським, обраний намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архімандрит Агапіт (Гуменюк).

 

Друк

Освячення Царських Врат в іконостасі у приділі святої Катерини

у .

925 липня 2010 року, у 9 неділю по Зісланні Святого Духа, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, архімандрит Агапіт (Гуменюк) у співслужінні монастирської братії та кліросного хору освятив ікони у нових Царських вратах на іконостасі у приділі святої Катерини.

Друк

День пам'яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла

у .

petro i pavlo_110x14312 липня Православна церква вшановує пам'ять святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла. Апостоли Петро і Павло зробили надзвичайно великий внесок у поширенні християнства серед іудеїв і язичників, тому церква і називає їх «первоверховними апостолами».

Друк

Заупокійна служба за митрополитом Андрієм (Гораком)

у .

6 липня 2010 року з благословення намісника монастиря, високопреподобного архімандрита Агапіта (Гуменюка), у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі була відслужена заупокійна літія за спокій душі спочилого новопреставленого митрополита Андрія (Горака).

 

Друк

Упокоївся митрополит Львівський і Сокальський Андрій

у .

m_andrij_80x140В ніч з 5 на 6 липня 2010 р. на 65-му році життя після важкої хвороби у м. Львові в лікарні упокоївся високопреосвященний Андрій, митрополит Львівський і Сокальський, постійний член та секретар Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату.

 

Друк

Відвідини храму у с. Мощун

у .

img_3751_2074x13825 липня 2010 року намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря Агапіт (Гуменюк) разом з братією монастиря відвідали новозбудований храм у с. Мощун, Києво-Святошинського району. Поруч з храмом, на церковному подвір’ї, розташоване кладовище, де спочивають у Бозі насельники Золотоверхої обителі.