Друк

АРХІЄРЕСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В НЕДІЛЮ ПРО БЛУДНОГО СИНА

у .

 

DSC 7488-24 лютого 2018 року, в неділю про блудного сина, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт звершив Божественну Літургію у Михайлівському соборі монастиря...

Друк

Відбувся Всеукраїнський з’їзд православної молоді

у .

 

content dsc 1646Відбувся Всеукраїнський з’їзд православної молоді 3 – 4 лютого 2018 року з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета в приміщенні актової зали Київської православної богословської академії відбувся Всеукраїнський з’їзд православної молоді.

Друк

Богослужіння у неділю про митаря і фарисея

у .

 

DSC 228828 січня 2018 року, у неділю про митаря і фарисея, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у Володимирському кафедральному соборі міста Києва очолив служіння Божественної літургії, під час якої ієромонаха Павла (Юристого) було рукопокладено у сан єпископа Одеського і Балтського.

Друк

Відбулося наречення ієромонаха Павла (Юристого) на єпископа Одеського і Балтського

у .

 

content dsc 0933Відбулося наречення ієромонаха Павла (Юристого) на єпископа Одеського і Балтського27 січня 2018 року, напередодні неділі про митаря і фарисея, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Всенічне бдіння у Володимирському кафедральному соборі міста Києва.