Друк

Вшанування Святої Великомучениці Катерини

у .

Всенічне бдіння в Катерининському приділі7 грудня, в Неділю 25-ту після П’ятидесятниці, за православним календарем вшановується пам’ять Святої Великомучениці Катерини. Особливим це свято для Свято-Михайлівського Золотоверхого Монастиря, вважається саме тому, що правий приділ Золотоверхого Михайлівського Собору, освячений саме в честь святої великомучениці Катерини.
Друк

Золотоверха Обитель потрапила в десятку найкрасивіших монастирів світу

у .

Золотоверха ОбительМихайлівський золотоверхий монастир у Києві потрапив в десятку найкрасивіших монастирів світу. Рейтинг складений британським туристичним порталом OnTheGo. Очолив десятку найкращих монастирів Таксанг (Логово Тигра) - найвідоміший з монастирів Бутана, розташований на скелі висотою понад 3 тис. метрів і понад 700 метрів над долиною Паро. Тут, загалом, сім храмів, до яких можна дістатися пішки або верхи на мулі.

Друк

"Радуйся, Михаїле, великий Архистратиже, з усіма Небеними Силами"

у .

Архистратиг МихаїлСьогодні, 21 листопада, Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир відзначає великий престольний празник - Собор Архістратига Михайла, який в народі більше відомий як Михайлів день. Архангел Михаїл за народною традицією завжди був рятівником від всяких бід і напастей, тому на іконах його зображають з вогняним мечем в руці або списом.

Друк

Відкриття виставки

у .

20 листопада 2008 р., напередодні свята Архістратига Божого Михаїла, з нагоди ювілею 900-ліття Михайлівського Золотоверхого монастиря, у Актовій залі Київської Православної Богословської Академії (вул. Трьохсвятительська, 8, на території Михайлівського Золотоверхого монастиря) відкрилася виставка ікон Архістратига Михаїла з приватного зібрання Ольги Богомолець-Шереметьєвої.

Друк

Святійший Патріарх очолив святкове всенічне бдіння

у .

Святійший Патріарх Філарет20 листопада, в четвер ввечері, напередодні храмового свята Золотоверхої обителі – Собору Архистратига Божого Михаїла, Святійший Патріарх Філарет, Священноархімандрит Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря  очолив святкове всенічне  бдіння.

Друк

Презентація фільму

у .

19 листопада 2008 року в кінотеатрі «КИЇВ» відбулася презентація фільму «МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЗОЛОТОВЕРХИЙ МОНАСТИР. 900 РОКІВ». Фільм було відзнято при Державній службі кінематографії Міністерства культури і туризму України студією ВІАТЕЛ за сприяння страхової компанії «Блакитний поліс».

Друк

Новий фільм про Михайлівський Золотоверхий монастир

у .

Студія «Віател» завершила свою роботу над зйомками документального фільму, присвяченого 900-літтю Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря. 18 листопада 2008 року в УНІАН з цієї нагоди відбулася пресконференція, яку дали головний режисер фільму Василь Вітер, заступник міністра культури і туризму України Ганна Чміль та намісник Золотоверхої обителі архієпископ Переяслав-Хмельницький Димитрій.