Друк

Видана книга про історію Золотоверхої обителі

у .

Свято-Михайлівський Золотоверхий чоловічий монастир, Київська Православна Богословська Академія разом із видавництвом «Грані-Т» до 900-ліття Золотоверхої обителі випустили у світ книгу-альбом «Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря». Унікальне видання є першим в Україні, яке вміщує більш-менш повну історію загальнонаціональної Київської святині. Автором тексту є кандидат богословських наук, викладач КПБА, священик Віталій Клос, який нещодавно захистив дисертацію з історії Золотоверхого монастиря. 

Друк

Святкування річниці заснування Республіки Туреччина

у .

30 жовтня 2007 року з благословення Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та на запрошення посла Туреччини в Україні Ердогана Ішджана Високопреосвященнійший архиєпископ Переяслав-Хмельницький Димитрій взяв участь у святкуванні 84-ї річниці заснування Республіки Туреччина.

Друк

Головний муфтій Тбілісі Алі Алієв відвідав Михайлівський монастир

у .

27 жовтня 2007 р. Михайлівський Золотоверхий монастир відвідав головний муфтій Тбілісі Алі Алієв, якого супроводжував шейх Імад Абу аль-Руб, імам ісламського громадського культурного центру асоціації «Арраід» в Києві, та співпрацівник центру. З благословення намісника монастиря архієпископа Димитрія архімандрит Євстратій провів для гостей екскурсію, розповів про минуле і сьогодення обителі та Київської православної богословської академії, яка розміщена в її стінах.

Друк

Тезоіменитство пастиря

у .

В день памяті Святителя Димитрія, митрополита Ростовського, Високопреосвященнійший Архиєпископ Димитрій, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря та ректор Київської Православної Богословської Академії відзначає своє тезоіменитство. В цей день високий православний достойник отримав численні привітання найперш від братії Золотоверхої обителі, професорсько-викладацького складу КПБА та студенства, духовенства і мирян.

Друк

Воздвиження Хреста Господнього

у .

Воздвиження Хреста Господнього, християнське свято, присвячене згадці про знаходження святою рівноапостольною царицею Єленою справжнього хреста, на якому був розп'ятий Ісус Христос, і Воздвиження його для загального вшановування і поклоніння. На Воздвиження в кафедральних соборах здійснюється чин Воздвиження Хреста: відбувається приблизно те саме, що відбувалося в ті далекі часи поблизу Єрусалиму.

Друк

Різдво Богородиці

у .

В День Різдва Пресвятої Богородиці 21 вересня 2007 року з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, преосвященний Димитрій, архиєпископ Переяслав-Хмельницький, вікарій Київської єпархії звершив Божественну Літургію в храмі Різдва Богоматері м. Яготина, Київської області. Владиці Димитрію співслужили благочинний Яготинського району протоірей Володимир Лещенко, настоятель храму священик Євген Костиненко та інші клірики благочиння.

Друк

Постриг в Золотоверхій обителі

у .

Постриг в Золотоверхій ОбителіВ День пам’яті Усікновення Глави Іоана Предтечі 11 вересня 2007 року увечері в Золотоверхій Свято-Михайлівській обителі її намісник, преосвященний Димитрій, архиєпископ Переяслав-Хмельницький з благословення священноархимандрита монастиря Святійшого Патріарха Філарета звершив чин постригу священика Віктора Бліща у монахи. Священик Віктор Бліщ був зарахований до числа послушників монастиря всередині липня цього року. При постригу він отримав ім’я Феофіл на честь святителя Феофіла, архиєпископа Новгородського (+1482), мощі якого спочивають у дальніх Київських печерах Лаври.