Друк

Свято відновлення Золотоверхого Собору

у .

Святковий Хресний Хід

31 травня за новим стилем, в останню неділю травня, братія Золотоверхої обителі святкує чудову подію – День Відновлення центрального монастирського Михайлівського собору. В ознаменування цієї прекрасної дати Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Священноархимандрит Києво-Михайлівського монастиря відвідав святу обитель. Напередодні воскресного дня, в суботу ввечері, під Предстоятельством Святійшого Патріарха Філарета було відслужено святкове всенічне бдіння.

Друк

Святковий концерт

у .

У центрі Києва, високо в небо підноситься золотими куполами Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир. Прихожан вражає його неземна краса, плавність ліній, ідеальність пропорцій. Дивлячись на таке чудо, не віриться, що трохи більше десяти років тому на цьому місці була пустка.

Друк

Михайлівський Золотоверхий монастир очима дітей

у .

Любов до монастирів і святих місць породила у православних людей звичай подорожування, або паломництва. Багато людей, чоловіків і жінок, літніх і молодих, з торбою за плечима, з посохом у руці і з молитвою на устах терпеливо в будь-яку пору року йшли з одного монастиря в інший. Для того, щоб відчути цей дух паломництва, а також більше дізнатися про духовне життя, з 20 по 22 травня 2009 року для учнів тих шкіл, в яких вивчається предмет «християнська етика», було організовано ряд екскурсійних поїздок по святих місцях Київщини.

Друк

Пасхальні богослужіння в Золотоверхому монастирі

у .

"Свято свят і торжество торжеств", — так називають Великдень православні християни. Цього дня весь християнський світ відзначає воскресіння Ісуса Христа з мертвих — подію, яка стала символом перемоги добра над злом, світла — над темрявою.

Друк

З’явилися на СD церковні обіходні піснеспіви хору КПБА

у .

Ще минулого року зведений академічний хор КПБА (КДАіС) під диригуванням Петра Бойка та кліросний хор студентів КПБА, які несуть свій послух у кліросному хорі Свято-Михайлівської Золотоверхої обителі під диригуванням Віктора Кардаша у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі здійснили професійний запис піснеспівів Всенічної та "гласового обіходу". Тільки нещодавно, завдяки підтримці Святійшого Патріарха Філарета, цей запис вийшов у світ на двох дисках.
Друк

Відбулася церемонія передачі Благодатного вогню

у .

Ввечері 18 квітня 2099 р. Президент України Віктор Ющенко разом із дружиною пані Катериною Ющенко та дітьми взяв участь у церемонії передачі Благодатного вогню, яка відбулася в Національному заповіднику «Софія Київська».

Друк

«Із гробу б’є джерело життя…»

у .

Перед нами гріб Господній. В цьому гробі людською плоттю лежить багатостраждальний, розтерзаний, вимучений Син Пречистої Діви Марії. Він помер; помер не лише тому, що колись сповнені ненависті люди погубили Його. Він вмер через кожного з нас, заради кожного з нас.