Друк

Божественна літургія перед Михайлівським Золотоверхим собором

у .

Літургія в День ЮвілеюСвяткування величного ювілею Михайлівського монастиря однаково урочисто відзначалось як на церковному так і на державному рівні. З нагоди цього свята було проведено багато заходів, таких як науково-практична конференція, урочиста академія, Ювілейний помісний Собор, а також хресний хід з мощами великомучениці Варвари по вулиці Володимирській до Золотоверхого собору. Таким чином, 13 липня 2008 року стало вінцем урочистих святкувань ювілею Михайлівського собору.

Друк

Освячений Помісний Собор 2008 року

у .

Святійший Патріарх ФІларет11 липня 2008  на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря в стінах актового залу КПБА, під головуванням Святійшого Патріарха Філарета відбувся освячений Помісний Собор Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Друк

Урочиста академія в Національній опері України

у .

Доповідає Святійший Патріарх Філарет

10 липня 2008 року в Національній опері України відбулася урочиста академія з нагоди святкування 900-ліття Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря. У ній брав участь Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, преосвященні архієреї, численне духовенство, та віруючі з усієї України.

Друк

День Святої Тройці, П’ятдесятниця

у .

Архиєпископ Димитрій благословляє віруючихСвята Церква святкує нині великий день - День зішестя Святого Духа на апостолів. Прийшов на землю Утішитель Дух Святий, про Якого говорив при Вознесінні  учням Христос Спаситель. Благодать Святого Духа зібрала в цей день маси людей у всіх православних храмах по всій землі, щоб в спільній молитві нагадати нам про ту велику подію, яка у віддалені від нас часи звершилась в Єрусалимі.

Друк

Співець українського духу

у .

камерний хор

Триває Служба Божа. Лине урочиста музика, злагоджено співає церковний хор. Люди надовго зупиняються біля храму, вслухаючись у Божественний спів. Особливою теплотою і ніжністю відзначаються церковні твори видатного українського композитора, священика Кирила Григоровича Стеценка.

Друк

Свято Відновлення Михайлівського монастиря

у .

Вхідні молитви25 травня 2008 року в останню неділю травня за нашим Православним календарем повнота нашої Помісної Православної Церкви Київського Патріархату святкує подію відновлення Києво–Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Друк

Науково-практична конференція

у .

Відкриття конференції23 травня, в актовій залі Київської Православної Богословської Академії було проведено науково-практичну конференцію під назвою «Михайлівський Золотоверхий монастир – погляд крізь віки».