Друк

День тезоіменитства отця-намісника

у .

6_214 червня, в день памяті преподобного Агапіта Печерського, лікаря безвідплатного, Високопреподобний архимандрит Агапіт, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря відзначає своє тезоіменитство. В цей день високий православний достойник отримав численні привітання найперш від братії Золотоверхої обителі, духовенства і мирян:

Друк

Урочистості з нагоди 10-ліття Відновлення Золотоверхого Собору (оновлено)

у .

41mДуху Божого, Небесної краси і величі сповнений Свято-Михайлівський Золотоверхий собор, один з найдавніших духовних центрів українського православ’я, закладений у монастирі святого великомученика Дмитрія Солунського, який у середині XI століття заснував син Ярослава Мудрого, великий київський князь Ізяслав Ярославович.
Друк

Вітання Святійшому Патріарху Філарету з 10-ти літтям Відновлення

у .

5_0329 травня, в суботу, у Свято-Михайлівському Золотоверхому Соборі, за всенічним бдінням,  під час читання шестипсалмія, всечесний архимандрит Агапіт з братією монастиря привітала свого Священноархимандрита - Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з 10-ти літтям Відновлення Свято-Михайлівського Золотоверхого Собору. З вітальним словом від імені братії до Його Святості звернувся намісник монастиря всечесний отець Агапіт, та подарував Йому набір святкових панагій.

Друк

З’явився на СD Акафіст Святому Архистратигу Михаїлу

у .

img096Кліросний хор Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря під керівництвом Віктора Кардаша у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі здійснив запис Акафісту "Святому Архістратигу Михаїлу та всім силам безплотним».

Друк

Патрірх Філарет освятив Петропавлівський храм на Берківцях

у .

berkivc25 травня 2010 року, у вівторок, Святійший Патріарх Філарет освятив новозбудований храм на честь Первоверховних апостолів Петра і Павла, що знаходиться перед входом до міського кладовища на Берківцях у м. Києві.