Друк

Собор Пресвятої Богородиці

у .

Другий день Різдва Христового, Святійший Патріарх Філарет, священноархимандрит Свято – Михайлівського Золотоверхого монастиря, о 10 годині ранку розділив святкування із братією Золотерхого монастиря, очоливши у співслужінні преосвященного Димитрія, митрополита Переяслав Хмельницького і Бориспільського, архиєпископа Білоцерківського Олександра, єпископа Васильківського Євстратія, єпископа Вишгородського Єпифанія, єпископа Феодосія, намісника Золотоверхої обителі – архимандрита Агапіта з братією, намісника Свято-Феодосіївського монастиря архимандрита Ювеналія, духовенства академічного храму, Божественну Літургію.

Друк

Різдво Христове в Золотоверхому Монастирі

у .

«Різдво Твоє, Христе Боже наш, звістило світові світло розуму…», – такими словами Церква вшановує одне з найбільших свят – народження Спасителя Світу. Сьогодні особлива духовна радість обіймає кожного християнина, бо цей день – незвичайний.

Друк

Вітання братії з Різдвом Христовим свого Священноархимандрита

у .

6 січня після святкового всенічного бдіння преосвящений митрополит Димитрій з братією на чолі з намісником архимандритом Агапітом, а також з кліросним хором Михайлівського Собору та його регентом Вііктором Кардашем, завітали до резиденції Святійшого Патріарха Філарета з метою привітати свого священноархимандрита з Різдвом Христовим співом Різдвяних колядок.

Друк

Різдвяне Всенічне Бдіння

у .

Особливо велично і урочисто пройшли святкування Різдва Христового у Михайлівському Золотоверхому монастирі. Напередодні свята, 6-го січня увечері, було відслужено Велике Повечіря з Літією та Різдвяна Рання, яке очолив митрополит Димитрій у співлужінні намісника монастиря архімандрита Агапіта з братією. 

Друк

Навечір’я Різдва Христового

у .

Переддень свята Різдва Христового (6 січня за новим стилем) називається ще навечір’я свята. Звичай звершувати навечір’я перед цим великим днем, без сумніву, давній. Православна Церква встановила традиції святкування навечір'я Різдва Христового вже в IV столітті.

Друк

Героя України Івана Сподаренка відспівали у Золотоверхому соборі

у .

21 грудня 2009 року у путь усієї землі проводжали Героя України, народного депутата, шеф-редактора газети "Сільські Вісті" Івана Сподаренка. Своє земне життя він закінчив на 79 році і за заповітом тіло його відспівали у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Друк

У Золотоверхому Соборі звершено священичу хіротонію

у .

20 грудня 2009 року, в недільний день, у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі високопреосвященніший митрополит Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Димитрій звершив священичу хіротонію над дияконом Іваном Гуньком, який опреділений у клір Переяслав-Хмельницької єпархії.