Друк

Воздвиження Хреста Господнього

у .

Воздвиження Хреста Господнього, християнське свято, присвячене згадці про знаходження святою рівноапостольною царицею Єленою справжнього хреста, на якому був розп'ятий Ісус Христос, і Воздвиження його для загального вшановування і поклоніння. На Воздвиження в кафедральних соборах здійснюється чин Воздвиження Хреста: відбувається приблизно те саме, що відбувалося в ті далекі часи поблизу Єрусалиму.

Друк

Різдво Богородиці

у .

В День Різдва Пресвятої Богородиці 21 вересня 2007 року з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, преосвященний Димитрій, архиєпископ Переяслав-Хмельницький, вікарій Київської єпархії звершив Божественну Літургію в храмі Різдва Богоматері м. Яготина, Київської області. Владиці Димитрію співслужили благочинний Яготинського району протоірей Володимир Лещенко, настоятель храму священик Євген Костиненко та інші клірики благочиння.

Друк

Постриг в Золотоверхій обителі

у .

Постриг в Золотоверхій ОбителіВ День пам’яті Усікновення Глави Іоана Предтечі 11 вересня 2007 року увечері в Золотоверхій Свято-Михайлівській обителі її намісник, преосвященний Димитрій, архиєпископ Переяслав-Хмельницький з благословення священноархимандрита монастиря Святійшого Патріарха Філарета звершив чин постригу священика Віктора Бліща у монахи. Священик Віктор Бліщ був зарахований до числа послушників монастиря всередині липня цього року. При постригу він отримав ім’я Феофіл на честь святителя Феофіла, архиєпископа Новгородського (+1482), мощі якого спочивають у дальніх Київських печерах Лаври.