Друк

Навечір’я Різдва Христового

у .

Переддень свята Різдва Христового (6 січня за новим стилем) називається ще навечір’я свята. Звичай звершувати навечір’я перед цим великим днем, без сумніву, давній. Православна Церква встановила традиції святкування навечір'я Різдва Христового вже в IV столітті.

Друк

Героя України Івана Сподаренка відспівали у Золотоверхому соборі

у .

21 грудня 2009 року у путь усієї землі проводжали Героя України, народного депутата, шеф-редактора газети "Сільські Вісті" Івана Сподаренка. Своє земне життя він закінчив на 79 році і за заповітом тіло його відспівали у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Друк

У Золотоверхому Соборі звершено священичу хіротонію

у .

20 грудня 2009 року, в недільний день, у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі високопреосвященніший митрополит Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Димитрій звершив священичу хіротонію над дияконом Іваном Гуньком, який опреділений у клір Переяслав-Хмельницької єпархії.

Друк

Храмове свято монастиря

у .

17 грудня весь православний світ вшановує пам'ять святої великомучениці Варвари. Не минуло це свято й Золотоверху Обитель, адже лівий приділ Свято-Михайлівського Золотоверхого Собору освячений саме на честь цієї святої отроковиці.

 

Друк

Торжество Святої Великомучениці Катерини

у .

7 грудня, 3 дні після Введення Пресвятої Богородиці, Церква вшановує пам’ять святої великомучениці Катерини. Особливим це свято є для Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, тому що правий приділ Михайлівського собору освячений саме в честь великомучениці Катерини. 

Друк

Урочисте богослужіння на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці

у .

Урочисте святкове богослужіння з нагоди дванадесятого свята Введення у храм Пресвятої Богородиці очолив у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі митрополит Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Димитрій. Йому співслужили намісник монастиря архімандрит Агапіт (Гуменюк) із братію.