Друк

Восьмий Всеукраїнський з’їзд православної молоді

у .

6-7 лютого 2010 року в актовій залі Київської православної богословської академії відбувся VIIІ всеукраїнський з’їзд православної молоді під гаслом:  «Духовні основи патріотизму», присвячений проблемам духовного життя молодої людини в сучасному світі.

Друк

Хрещення Господнє в Золотоверхому Монастирі

у .

Свята Церква словом Божим, молитвою та священнодіями освячує не тільки саму людину, але і все те, чим людина користується на землі: воду, повітря і саму землю, різні предмети та речі, необхідні для нашого існування та благополуччя, вона освячує та благословляє їх благословенням небесним – для подаяння через них благодаті та благословення людині.

Друк

Навечір’я Богоявлення (Хрещенський свят-вечір)

у .

Переддень свята Богоявлення називаться “Навечір'ям Богоявлення”, а також “Сочельником”. Цього дня, 18 січня 2010 року, високопреосвященніший митрополит Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Димитрій звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі. Владиці Димитрію співслужили намісник Михайлівського монастиря архимандрит Агапіт, а також братія обителі.

Друк

Собор Пресвятої Богородиці

у .

Другий день Різдва Христового, Святійший Патріарх Філарет, священноархимандрит Свято – Михайлівського Золотоверхого монастиря, о 10 годині ранку розділив святкування із братією Золотерхого монастиря, очоливши у співслужінні преосвященного Димитрія, митрополита Переяслав Хмельницького і Бориспільського, архиєпископа Білоцерківського Олександра, єпископа Васильківського Євстратія, єпископа Вишгородського Єпифанія, єпископа Феодосія, намісника Золотоверхої обителі – архимандрита Агапіта з братією, намісника Свято-Феодосіївського монастиря архимандрита Ювеналія, духовенства академічного храму, Божественну Літургію.

Друк

Різдво Христове в Золотоверхому Монастирі

у .

«Різдво Твоє, Христе Боже наш, звістило світові світло розуму…», – такими словами Церква вшановує одне з найбільших свят – народження Спасителя Світу. Сьогодні особлива духовна радість обіймає кожного християнина, бо цей день – незвичайний.

Друк

Вітання братії з Різдвом Христовим свого Священноархимандрита

у .

6 січня після святкового всенічного бдіння преосвящений митрополит Димитрій з братією на чолі з намісником архимандритом Агапітом, а також з кліросним хором Михайлівського Собору та його регентом Вііктором Кардашем, завітали до резиденції Святійшого Патріарха Філарета з метою привітати свого священноархимандрита з Різдвом Христовим співом Різдвяних колядок.

Друк

Різдвяне Всенічне Бдіння

у .

Особливо велично і урочисто пройшли святкування Різдва Христового у Михайлівському Золотоверхому монастирі. Напередодні свята, 6-го січня увечері, було відслужено Велике Повечіря з Літією та Різдвяна Рання, яке очолив митрополит Димитрій у співлужінні намісника монастиря архімандрита Агапіта з братією.