Друк

Святійший Патріарх очолив святкове всенічне бдіння

у .

Святійший Патріарх Філарет20 листопада, в четвер ввечері, напередодні храмового свята Золотоверхої обителі – Собору Архистратига Божого Михаїла, Святійший Патріарх Філарет, Священноархімандрит Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря  очолив святкове всенічне  бдіння.

Друк

Презентація фільму

у .

19 листопада 2008 року в кінотеатрі «КИЇВ» відбулася презентація фільму «МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЗОЛОТОВЕРХИЙ МОНАСТИР. 900 РОКІВ». Фільм було відзнято при Державній службі кінематографії Міністерства культури і туризму України студією ВІАТЕЛ за сприяння страхової компанії «Блакитний поліс».

Друк

Новий фільм про Михайлівський Золотоверхий монастир

у .

Студія «Віател» завершила свою роботу над зйомками документального фільму, присвяченого 900-літтю Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря. 18 листопада 2008 року в УНІАН з цієї нагоди відбулася пресконференція, яку дали головний режисер фільму Василь Вітер, заступник міністра культури і туризму України Ганна Чміль та намісник Золотоверхої обителі архієпископ Переяслав-Хмельницький Димитрій.

Друк

Наукова конференція присвячена Мазепі

у .

Гетьман України І. Мазепа. Художник С. Панпушин.Дмитрівська колекція портретів КПБА. 20087 листопада 2008 року преосвященний Димитрій, архиєпископ Переяслав-Хмельницький, ректор КПБА взяв участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції "Доба гетьмана Мазепи в європейській історії: міфи і реалії", яку організовано було Інститутом історичної освіти національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Друк

Престольне свято в Золотоверхій Обителі

у .

святий апостол і євангелист Іоан9 жовтня 2008 року в Київській Православній Богословській Академії відбувся урочистий актовий день. Адже саме сьогодні Святою Православною Церквою звершується пам’ять покровителя Богословської Академії – святого апостола і євангелиста Іоана Богослова, святого, який за своє достойне життя отримав від Господа найдорожчий скарб – скарб любові.

Друк

Інститут журналістики розпочав навчальний рік з молитви

у .

промова архиєпископа Димитрія1-го вересня 2008 року у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі для студентів першого курсу Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка був відслужений молебен перед початком навчання. Богослужіння звершив архиєпископ Переяслав-Хмельницький Димитрій, ректор Київської Православної Богословської Академії разом із братією монастиря.

Друк

Успіння Пресвявтої Богородиці

у .

ікона свята«Слухай, дочко, і споглянь, і прихили вухо твоє, і забудь народ твій і дім отця твого» (Пс. 44:11). Вона і є Матір Бога Сина, і безневістна Наречена Святого Духа! Невинна чистота, смирення і любов — ось ті три чесноти, якими Вона протягом усього Свого земного життя наближалася до Бога, Єдиного в Святій Тройці; ось ті ступені, якими Вона і після кончині Своєї зійшла на Небо.

Свт. Димитрій Ростовський