Друк

Рішучий протест!

у .

Братія Києво-Михайлівського Золотоверхого монастиря занепокоєна тим, що на гральних (сатанинських) автоматах у Києві з дозволу Київської міської влади зображається архістратиг Божий Михаїл. "Це є цинічне блюзнірство по відношенню до святого зображення архістратига Михаїла, як небесного покровителя м. Києва", - заявив намісник монастиря митрополит Димитрій.
Друк

Прощена неділя

у .

Митрополит ДимитрійУ нашому повсякденному житті дуже часто буває, що вільно чи невільно ми на когось ображаємося, гніваємося і, більше того, ще й шукаємо собі виправдання, начебто наша образа є справедливою, але насправді будь-який гнів чи невдоволення веде нашу душу до загибелі. Щоб ще раз нагадати нам цю істину, Церква і встановила особливий день – це остання неділя перед Великим постом, яка називається «Прощеною».

Друк

Стрітення Господнє в Золотоверхій Обителі

у .

Ікона Стрітення ГосподньогоСвято Стрітення Господнього присвячене згадуванню про важливу подію в земному житті Ісуса Христа. В сороковий день після народження Спасителя, Божа Мати, виконуючи закон Мойсея, принесла Сина Свого в Єрусалимський храм. Закон велів жінці, яка народила сина, через сорок днів з’явитись у храм для принесення очищувальної жертви, а якщо син був первістком - для присвячення його Богу.
Друк

Хіротонія архимандрита Марка

у .

Хіротонія1 лютого 2009 року у Володимирському кафедральному соборі м. Києва відбулася хіротонія архімандрита Марка (Левківа) на єпископа Кіровоградського і Голованівського. Божественну Літургію очолив Святійший Патріарх Філарет у співслужінні митрополита Переяслав-Хмельницького Димитрія, архієпископів: Луцького і Волинського Михаїла, Черкаського і Чигиринського Іоанна; єпископів: Харківського і Богодухівського Лаврентія, Чернігівського і Ніжинського Іларіона, Васильківського Євстратія.   

Друк

Наречення насельника монастиря

у .

Наречення в єпископаПостановою Священного синоду УПЦ Київського Патріархату від 25 січня 2009 р. насельнику Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архімандриту Марку (Левківу) визначено бути єпископом Кіровоградським і Голованівським. 31 січня 2009 року після Всенічного бдіння у Володимирському кафедральному соборі було звершено наречення архімандрита Марка (Левківа) в єпископа Кіровоградського і Голованівського.

Друк

Вітання від братії

у .

Хресний хідСвятійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України ФІЛАРЕТУ, священноархімандриту Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря. 

Друк

Богоявлення Господнє

у .

Хрещення ГосподнєГосподь наш Ісус Христос прийняв Хрещення у водах ріки Йордан в 30-річному віці. Ця подія сталася перед тим, як Він вийшов на Своє служіння спасіння світу, був посланий Богом великий пророк Іоанн Предтеча (тобто попередник), щоб приготувати людей для зустрічі Господа. Св. Іоанн проповідував при Йордані і хрестив тих, що приходять до нього хрещенням покаяння.