Друк

Заупокійна служба за митрополитом Андрієм (Гораком)

у .

6 липня 2010 року з благословення намісника монастиря, високопреподобного архімандрита Агапіта (Гуменюка), у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі була відслужена заупокійна літія за спокій душі спочилого новопреставленого митрополита Андрія (Горака).

 

Друк

Упокоївся митрополит Львівський і Сокальський Андрій

у .

m_andrij_80x140В ніч з 5 на 6 липня 2010 р. на 65-му році життя після важкої хвороби у м. Львові в лікарні упокоївся високопреосвященний Андрій, митрополит Львівський і Сокальський, постійний член та секретар Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату.

 

Друк

Відвідини храму у с. Мощун

у .

img_3751_2074x13825 липня 2010 року намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря Агапіт (Гуменюк) разом з братією монастиря відвідали новозбудований храм у с. Мощун, Києво-Святошинського району. Поруч з храмом, на церковному подвір’ї, розташоване кладовище, де спочивають у Бозі насельники Золотоверхої обителі.

Друк

40 днів по спочилому ієромонаху Петру (Величко)

у .


petro5 липня 2010 року виповнилося 40 днів від дня раптової кончини насельника Свято-Михайлівського монастиря ієромонаха Петра (Величка). З благословення намісника монастиря, високопреподобного архімандрита Агапіта (Гуменюка), у головному храмі обителі – Михайлівському соборі, було відслужено заупокійну Божественну Літургію.

Друк

ДЕНЬ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСИ-УКРАЇНИ

у .

  sv27-28 липня 2010 р., в день пам’яті святого рівноапостольного великого князя Київського Володимира, Українська Церква відзначатиме річницю Хрещення Київської Руси-України.

З цієї нагоди у Володимирському патріаршому кафедральному соборі (бульв. Шевченка, 20), відбудуться урочисті богослужіння.

27 липня з 17.00 — Всенічне бдіння

28 липня з 10.00 — Божественна літургія

 

Друк

Збори духовенства міста Києва

у .

zbory29 червня 2010 р. у приміщення Київської Патріархії відбулися збори духовенства міста Києва. Очолював засідання Святійший Патріарх Філарет. Також був присутній єпископ Вишгородський Епіфаній, керуючий справами Київської Патріархії. У засіданні брав участь намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архімандрит Агапіт (Гуменюк).

Друк

День тезоіменитства отця-намісника

у .

6_214 червня, в день памяті преподобного Агапіта Печерського, лікаря безвідплатного, Високопреподобний архимандрит Агапіт, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря відзначає своє тезоіменитство. В цей день високий православний достойник отримав численні привітання найперш від братії Золотоверхої обителі, духовенства і мирян: