Друк

День пам'яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла

у .

petro i pavlo_110x14312 липня Православна церква вшановує пам'ять святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла. Апостоли Петро і Павло зробили надзвичайно великий внесок у поширенні християнства серед іудеїв і язичників, тому церква і називає їх «первоверховними апостолами».

Друк

Заупокійна служба за митрополитом Андрієм (Гораком)

у .

6 липня 2010 року з благословення намісника монастиря, високопреподобного архімандрита Агапіта (Гуменюка), у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі була відслужена заупокійна літія за спокій душі спочилого новопреставленого митрополита Андрія (Горака).

 

Друк

Упокоївся митрополит Львівський і Сокальський Андрій

у .

m_andrij_80x140В ніч з 5 на 6 липня 2010 р. на 65-му році життя після важкої хвороби у м. Львові в лікарні упокоївся високопреосвященний Андрій, митрополит Львівський і Сокальський, постійний член та секретар Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату.

 

Друк

Відвідини храму у с. Мощун

у .

img_3751_2074x13825 липня 2010 року намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря Агапіт (Гуменюк) разом з братією монастиря відвідали новозбудований храм у с. Мощун, Києво-Святошинського району. Поруч з храмом, на церковному подвір’ї, розташоване кладовище, де спочивають у Бозі насельники Золотоверхої обителі.

Друк

40 днів по спочилому ієромонаху Петру (Величко)

у .


petro5 липня 2010 року виповнилося 40 днів від дня раптової кончини насельника Свято-Михайлівського монастиря ієромонаха Петра (Величка). З благословення намісника монастиря, високопреподобного архімандрита Агапіта (Гуменюка), у головному храмі обителі – Михайлівському соборі, було відслужено заупокійну Божественну Літургію.

Друк

ДЕНЬ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСИ-УКРАЇНИ

у .

  sv27-28 липня 2010 р., в день пам’яті святого рівноапостольного великого князя Київського Володимира, Українська Церква відзначатиме річницю Хрещення Київської Руси-України.

З цієї нагоди у Володимирському патріаршому кафедральному соборі (бульв. Шевченка, 20), відбудуться урочисті богослужіння.

27 липня з 17.00 — Всенічне бдіння

28 липня з 10.00 — Божественна літургія