Друк

Урочисте богослужіння на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці

у .

Урочисте святкове богослужіння з нагоди дванадесятого свята Введення у храм Пресвятої Богородиці очолив у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі митрополит Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Димитрій. Йому співслужили намісник монастиря архімандрит Агапіт (Гуменюк) із братію.
Друк

Поминання жертв Голодомору

у .

памятник жертвам голодоморуЗ благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Священноархимандрита Києво-Михайлівського Золотоверхого монастиря, намісник монастиря архимандрит Агапіт разом з братією долучилися до всеукраїнських поминальних заходів з нагоди вшанування жертв Голодомору-геноциду 1932-33 рр.

Друк

Архиєрейська хіротонія насельника монастиря

у .

Святійший Патріарх Філарет звершує єпископську хіротоніюРішенням Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату від 21 жовтня 2009 р. насельнику Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря м. Києва ієромонаху Тихону (Петранюку) визначено бути єпископом Луганським і Старобільським.

 

Друк

Престольне свято у Михайлівському Золотоверхому монастирі

у .

Святковий Хресний ХідСвятий Архистратиг Божий Михаїл, як воєвода небесних воїнств, здавна був покровителем великокняжого Києва та всієї Руси-України. Тільки в самому Києві з домонгольських часів збереглося два Михайлівських монастирі: один – Видубицький, на честь чуда Архистратига Михаїла, другий – Золотоверхий, на честь собору безплотних сил.
Друк

Всенічне бдіння напередодні престольного свята

у .

Під час нареченняУрочистим Всенічним бдінням розпочалося престольне свято у Свято-Михайлівській Золотоверхій обителі м. Києва. На 17 год. вечора, 20 листопада 2009 року до монастиря прибув сам священноархімандрит, Святійший Патріарх Філарет.

Друк

Призначено нового намісника Золотоверхого монастиря

у .

Архимандрит АгапітСвятійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Священноархимандрит Києво-Михайлівського Золотоверхого монастиря призначив насельника обителі архимандрита Агапіта (Гуменюка) її намісником. Попередньо звільнивши з цієї посади преосвященного митрополита Димитрія (Рудюка), у зв’язку з призначенням його постійним членом Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату, та керуючим новоствореної Переяслав-Хмельницької єпархії.

Друк

Свято Покрови Пресвятої Богородиці у Золотоверхій Обителі

у .

Покрова Пресвятої Богородиці і Приснодіви святкується Православною Церквою 14 жовтня за новим стилем. Це головннє осіннє свято історія якого йде ще до 910 року, коли в одному з храмів Єрусалима юродивий Андрій та його ученик Єпифаній побачили в повітрі Бородицю, котра розпростерла над молільниками Своє широке біле покривало – покров.