Друк

ігумен Феодосій (Ляхович)

Ієромонах Феодосій ЛяховичІєромонах Феодосій (в миру Ляхович Іван Ігорович) народився 15 грудня 1990 р. в с. Зимна Вода Пустомитівського р-н., Львівської обл., в сім'ї священнослужителя. 

1997 р. пішов до першого класу ЗОШ №1 села Зимна Вода, яку закінчив у 2007р.

Серпень 2007р. - зарахований на 1 курс КПБА.

Червен 2010р. - закінчив четвертий курс КПБА, та в серпні того ж року вступив до магістратури КПБА.

В серпні 2011р. закінчив магістратуру КПБА, в червні того ж року вступив на перший курс аспірантури КПБА, де на даний момент навчається.

4 квітня 2013 року намісником монастиря, Преосвященійшим єпископом Вишгородським Агапітом, пострижений у чернецтво з іменем Феодосій (на честь преподобного Феодосія Печерського, пам’ять якого Церква святкує 15 вересня).

28 квітня 2013 року, в свято Входу Господнього у Єрусалим, священноархімандрит Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, за Божественною літургією у Свято-Володимирському кафедральному соборі м. Києва рукоположив монаха Феодосія (Ляховича) в сан ієродиякона.

28 серпня 2014 року на свято Успіння Богородиці намісником Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря єпископом Агапітом рукоположений у сан ієромонаха.

13 квітня 2015 р. до дня Святої Пасхи у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі Святійшим Патріархом Філаретом нагороджений набедреником.

У монастирі несе послух адміністратора монастирського готелю.

21 листопада 2022р. за Божественною літургією у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі міста Києва Блаженнійшим Митрополитом Епіфанієм возведений в сан ігумена.

Поширити у соцмережах: