Друк

БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ У НЕДІЛЮ 23-ТЮ ПІСЛЯ П’ЯТДЕСЯТНИЦІ

у .

У Неділю 23-тю після П’ятдесятниці, 20 листопада 2022 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у кафедральному Михайлівському соборі Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили архієпископ Житомирський і Поліський Володимир, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Луганський і Старобільський Лаврентій, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, вікарій Київської єпархії єпископ Бориспільський Антоній, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.

Після прочитання Євангелія Його Блаженство виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й мирних жителів.

Окрім того, Митрополит Епіфаній звершив священничу хіротонію над дияконом Миколою Лоєм та дияконську хіротонію над студентом Київської православної богословської академії іподияконом Романом Папішем.

Завершилося недільне богослужіння молитвою до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворною іконою «Іверською-Мирненською», яка по 22 листопада перебуватиме в Золотоверхій обителі.

Пресслужба Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря

Поширити у соцмережах: