Друк

ДЕНЬ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ У СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКОМУ ЗОЛОТОВЕРХОМУ МОНАСТИРІ

у .

У День Святої Тройці – П’ятидесятницю, 12 червня 2022 року,  Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив урочисту Божественну літургію у кафедральному Михайлівському собрі Свято-Михайлівського Золотоверхого могнастиря.

Предстоятелю помісної Української Православної Церкви співслужили митрополит Сімферопольський і Кримський Климент, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, намісник Золотоверхої обителі архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Луганський і Старобільський Лаврентій, єпископ Бориспільський Антоній, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.

Після прочитання Євангелія Його Блаженство виголосив першосвятительське слово проповіді.

Під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Також Митрополит Епіфаній возніс молитву про звільнення України від нашестя чужинців та звершив священничу хіротонію над викладачем Київської православної богословської академії дияконом Юрієм Мигалем і дияконську хіротонію над випускником КПБА іподияконом Володимиром Нецькаром.

Наприкінці богослужіння, відповідно до традиції, Блаженнійший владика звершив вечірню з коліновклонними молитвами та окропив присутніх освяченою водою.

Фото - Іван Котт
 
Пресслужба Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря

Поширити у соцмережах: