Друк

БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ У НЕДІЛЮ 21-ШУ ПІСЛЯ П’ЯТДЕСЯТНИЦІ

у .

У Неділю 21-шу після П’ятидесятниці, 14 листопада 2021 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у кафедральному Михайлівському соборі Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Предстоятелю помісної Української Православної Церкви співслужили архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.

Після прочитання Євангелія Його Блаженство виголосив першосвятительське слово проповіді.

Згодом лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

На завершення недільного богослужіння відбувся молебень, під час якого Митрополит Епіфаній помолився за усіх дітей-сиріт, з нагоди Всеукраїнського дня молитви за сиріт.

«Отче наш Небесний! Твій божественний Промисел турбується про всіх людей, а особливо про сиріт, які потребують Твого батьківського захисту.

Просимо Тебе, Всемилостивий Господи, дарувати кожній дитині-сироті батьків, сповнених духа усиновлення. Благаємо Тебе благословити народ наш український на зміцнення сімей, побудованих на християнських чеснотах. Прихили серця батьків і дітей одні до одних, щоб нерозривними узами любові вони були поєднані і Тобі славу возсилали повсякчас.

Дай, Боже, силу і ревність молитися та робити все необхідне для того, щоби діти не були покинутими, а сироти отримали із Твоєю допомогою сім’ї, яких вони від усього серця бажають. Бо Ти милостивий і людинолюбний Бог єси і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь», – йшлося у молитві Предстоятеля.

Джерело

Поширити у соцмережах: