Друк

намісник монастиря співслужив блаженнійшому митрополиту Епіфанію у храмі на честь Святої Трійці в м. Судова Вишня

у .

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 11 вересня 2021 року в свято Усікновення глави Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана очолив Божественну літургію в храмі на честь Святої Трійці у старовинному місті Судова Вишня на Львівщині.

Предстоятелю Православної Церкви України співслужили митрополит Львівський Макарій, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Вишгородський Агапіт, зі Святої Гори Афон, з монастиря Ксенофонт – ієромонах Сисой та ієродиякон Пахомій, з монастиря Пантократор – ієромонах Микита, місцеве та запрошене духовенство.

Після прочитання Євангелія Митрополит Епіфаній звернувся до парафіян із першосвятительським словом.

Згодом лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

За Богослужінням Предстоятель підніс молитви за захисників Батьківщини, які віддали життя своє за волю і незалежність України.

Після літургії Блаженнійший Митрополит Епіфаній висловив вдячність керуючому Львівською єпархією митрополиту Макарію та подарував панагію, а настоятелю храму протоієрею Іоану Тиндику вручив хрест Предстоятеля, а також Блаженнійший владика відзначив благодійників церковними нагородами.

Завершилося богослужіння святковим многоліттям.

Джерело

Поширити у соцмережах: