Друк

Відбувся християнський табір для дітей недільної школи «ЧАДО БОЖЕ»

у .

20 - 30 червня 2021 року, з благословення намісника Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря Високопреосвященнійшого архієпископа Агапіта, діти недільної школи "Чадо Боже" при монастирі, разом з керівником школи протодиякон Петром Лопатинським і педагогом-організатором Христиною Матвієнко, головою Синодального управління у справах сім'ї священиком Іваном Гищуком, керівником недільної школи при Свято-Покровському храмі на Солом'янці священиком Андрієм Григорашем, вчителями, помічниками та батьками духовно та фізично відновлювалися у мальовничих Карпатах.

Саме тут, відірвані від такого вже звичного для сучасного покоління віртуального світу, діти у гармонії з природою насолоджувалися живим спілкуванням, спільною молитвою та  іграми на свіжому повітрі.

Упродовж десяти днів діти брали участь у різноманітних змаганнях та конкурсах, вікторинах та естафетах. Прямували на вершини гір та гірських річок.

Одним з ключових місць програми табору стали духовні бесіди, що проходили в креативному стилі спілкування та різноманітних творчих завдань. Приємно було спостерігати, як серйозно діти поставилися до своїх завдань і з ентузіазмом шукали відповіді на буттєві питання.

Кожен день починався з ранкової зарядки і спільної молитви, духовної бесіди, вечірня програма щодня була різною: перегляд фільму, спів, конкурси або концерти.

Християнський дитячий табір неможливий без Євхаристії, яка єднає. У неділю священнослужителі та всі присутні взяли участь у Святій Літургії, під час якої всі діти змогли приступити до Євхаристії.

У такий спосіб програму табору було реалізовано в чотирьох напрямках: фізичному, творчому, інтелектуальному та духовному.

Завершився табір подячним молебнем. У своєму завершальному слові керівник недільної школи протодиякон Петро Лопатинський сказав наступне: "Всі ми знаємо, що Царство Боже можна охарактеризувати як місце, де ми радіємо, де нам добре. І коли ми тут разом спілкувалися, молилися, гралися, танцювали, співали, робили різні поробки, ми теж творили, у свій спосіб Царство Боже, тому що ми були разом.

На перший погляд виглядає, що ви ще маленькі та ви знаєте і вмієте дуже багато і я це по-особливому відчув спілкуючись з кожним із вас. Ви всі дуже талановиті, здібні, добрі та співчутливі. Поглиблюйте ці почуття в собі. Тож нехай те добре і світле, до чого ми тут разом пробували доторкнутися, ви будете посилювати там, куди повернетеся. І нехай у цьому допомагає нам Господь!". 

Якщо Ви бажаєте приєднатися до дружньої родини недільної школи «Чадо Боже», вам потрібно зареєструватися у керівника школи протодиякона Петра Лопатинського за номером телефону +38 (096) 090-47-83, +38 (096) 426-69-87 або написати на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 Пресслужба Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря

Поширити у соцмережах: