Друк

ПІДСУМКОВЕ ТЕСТУВАННЯ НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ «ЧАДО БОЖЕ»

у .

17 травня 2020 р., у неділю про Самарянку, з благословення намісника Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископа Агапіта учні дитячої недільної школи «Чадо Боже» зібралися он-лайн на одну з останніх в цьому навчального році зустріч.

Навчальна програма нашої школи складається із 30 уроків. Карантин розпочався тоді, коли ми вже пройшли 25 із них. Залишалося ще 5 уроків. І ми вирішили піти в он-лайн. Завдяки старанням наших прекрасних вчителів, які чудово справилися не тільки із викладання уроків, а із технічним забезпеченням їх он-лайн проведення, програму пройдено!

А сьогодні з Божою поміччю наші дітки здали підсумкове тестування вперше за історію недільної школи он-лайн. Під час опитування, проведеного в кожному класі, діти виявили високий рівень знання Закону Божого та приємно вразили викладачів власними критичними баченнями життя з християнського погляду.

Якщо ви бажаєте приєднатися до дружньої родини недільної школи «Чадо Боже», тоді вам необхідно зареєструватися у керівника школи протидиякона Петра Лопотинського за номером телефону +38(096) 090-47-83, або надіслати анкету на електрону скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пресслужба Михайлівського Золотоверхого собору

 

Поширити у соцмережах: