Друк

БЛАЖЕНІШИЙ МИТРОПОЛИТ ЕПІФАНІЙ ЗВЕРШИВ ПОМИНАЛЬНУ ПАНАХИДУ ЗА СПОКІЙ ДУШ РОЗСТРІЛЯНИХ МИРНИХ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

у .

20 лютого 2020 року Блаженнійший Митрополит Київський і в сієї України Епіфаній звершив у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі панахиду за спокій душ розстріляних мирних учасників Революції Гідності.

Предстоятелю Православної Церкви України співслужили митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Вишгородський Агапіт, всечесна братія монастиря та численне духовенство.

«Висловлюю співчуття та глибоку шану усім рідним та близьким загиблих, які переживають цей біль несправедливої втрати щодня: батькам, які вже ніколи не дочекаються тут синів та доньок, дружинам та чоловікам, які ніколи більше не зможуть у цьому житті обійняти своїх коханих, дітям, які не побачать батьківської посмішки і не почують від них слів підтримки. Усі загиблі – живі у вічності та живуть у нашій пам’яті і в наших серцях, а значить – назавжди поруч», – зокрема сказав Його Блаженство.

Джерело

Поширити у соцмережах: