Друк

ПОЧАТОК НАВЧАННЯ У ШКОЛІ «ЧАДО БОЖЕ»

у .

8 вересня 2019 р. для учнів, батьків та вчителів недільної школи, котра діє при Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі розпочалося навчання. Перед уроком всі спільно помолилися за Україну та мир і спокій у нашій державі.

Керівник школи протодиякон Петро Лопатинський від імені намісника Свято-Михайлівського монастиря владики Агапіта привітав учнів Недільної школи та їхніх батьків з початком навчального року та звернувся з побажаннями добре вчитися та любити Бога, людей і свою Батьківщину. Цьогорічні новачки, першокласники та учні другого класу отримали підручники для навчання.

Якщо Ви бажаєте приєднатися до дружньої родини недільної школи «Чадо Боже», тоді вам необхідно зареєструватися у керівника школи протодиякона Петра Лопатинського за номером телефону +38 (096) 090-47-83, або надіслати анкету на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заняття проводяться щонеділі о 12:45 у приміщенні Київської православної богословської академії, що діє на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Прес-служба Михайлывського Золотоверхого собору

Поширити у соцмережах: