Друк

ПЕРШИЙ ДЗВОНИК НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ "ЧАДО БОЖЕ"

у .

Перед початком навчального року в неділю, 1 вересня 2019 р., за Божественною Літургією учні недільної школи «Чадо», що діє при Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі, приймали участь у таїнствах Сповіді та Причастя.

З благословення намісника Михайлівського Золотоверхого монастиря Високопреосвященнійшого архієпископа Агапіта після Божественної Літургії духовенством монастиря було звершено молебень на початок навчання.

Після завершення богослужіння в Актовому залі Богословської Академії відбулася презентація навчального плану недільної школи «Чадо» для батьків та дітей. Присутні дізнались про те, що програми школи створені таким чином, щоб урахувати вік, рівень знань та умінь учнів, крім того, була презентована програма навчання для батьків: курс катехизису «Закон Божий».

Якщо Ви бажаєте приєднатися до дружньої родини недільної школи «Чадо Боже», тоді Вам необхідно зареєструватися у керівника школи протодиякона Петра Лопатинського за номером телефону 096-090-47-83.

Заняття проводяться щонеділі о 12:45 у приміщенні Київської православної богословської академії, що діє на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Прес-служба Михайлівського Золотоверхого собору

Поширити у соцмережах: