Друк

Заупокійна літія за душами загиблих за Незалежність України

у .

Предстоятель помісної Української Православної Церкви Блаженнійший Митрополит Епіфаній звершив заупокійну літію за душами загиблих за Незалежність України біля меморіалу «Стіна пам’яті полеглих за Україну», облаштованого на мурі навколо Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Його Блаженству співслужили архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Васильківський Лаврентій, духовенство академічного храму святого апостола і євангелиста Іоана Богослова, всечесна братія монастиря та столичне духовенство.

У молитві взяли участь учасники Маршу ветеранів, рідні та близькі загиблих, ветерани з інвалідністю, представники ветеранських організацій із різних регіонів України та військовослужбовці.

Після завершення літії Митрополит Епіфаній звернувся до всіх зі словами проповіді.

«Щойно ми з вами звершили заупокійну молитву, згадуючи тих славних наших новітніх героїв, які віддали життя за нашу територіальну цілісність. У молитві ми проявляємо до них свою любов, адже для нас вони житимуть вічно. Завдяки їхньому героїчному подвигу ми і святкуємо чергову річницю Дня Незалежності нашої Української держави», – сказав Митрополит Епіфаній.

Джерело

Поширити у соцмережах: