Друк

Богослужіння в день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона

у .

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 9 серпня 2019 року, в день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, звершив Божественну літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Його Блаженству співслужили архієпископ Вишгородський Агапіт, всечесна братія монастиря та духовенство академічного храму святого апостола і євангелиста Іоана Богослова.

Наприкінці літургії Предстоятель помісної Української Православної Церкви звернувся до присутніх зі словом проповіді, в якій розповів про святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

«Саме ім’я святого Пантелеймона свідчить про те, що він був милостивим та добрим до ближніх, адже, ставши лікарем, великомученик Пантелеймон зціляв усіх, хто мав у цьому потребу», – сказав Блаженнійший владика.

«Сьогодні ми маємо можливість вшанувати цього святого цілителя і вклонитися перед частиною його чудотворних мощей. Молімося до святого Пантелеймона про зцілення наших немочей тілесних і душевних. Нехай його приклад надихає нас бути справжніми християнами – творити добро, любити ближніх та допомагати тим, хто має у цьому потребу», – підсумував Митрополит Епіфаній.

Після Божественної літургії відбувся молебень перед ковчегом з частиною мощей святого великомученика і цілителя Пантелеймона, який перебуватиме у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі до 14 серпня.

Джерело

Поширити у соцмережах: