Друк

Останній дзвінок у недільній школі «чадо боже»

у .

26 травня 2019 р. з благословення намісника Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря Високопреосвященнійшого архієпископа Агапіта пролунав останній дзвінок у недільній школі «Чадо Боже», що діє при Золотоверхій обителі.

Завершення навчального року учні відсвяткували в куточку української природи, архітектури та побуту “Мамаєва Слобода”.

Після подячного молебну в козацькій триверхій дерев’яній церкві в ім’я Покрову Пресвятої Богородиці, який очолив настоятель храму отець Роман, діти, вчителі та батьки отримали пастирські настанови та запрошення відвідувати старовинний храм.

Посеред мальовничої краси під звуки вітального маршу керівник недільної школи протодиякон Петро Лопатинський вручив свідоцтва про завершення навчального року дітям, що склали підсумковий іспит та урочисто перевів їх до наступного класу.

У невимушеній атмосфері кола справжніх друзів викладачі привітали найбільш активних учнів.

Після чого діти і батьки вирушили на екскурсію куточком української природи, архітектури та побуту “Мамаєва Слобода”. Екскурсія увінчалася частуванням справжнім козацьким кулішом.

Підкріпивши сили діти радо включилися до розваг, співали, танцювали, грали у рухливі ігри, та занурилися у захоплюючий квест.

Після насиченого подіями і враженнями дня, діти, стомлені, але задоволені, роз’їхалися по домівках, щоб знову зустрітися на богослужіннях у Свято-Михайлівському соборі, та повернутися до навчання восени.

Висловлюємо подяку усім організаторам та учасникам цього прекрасного дійства, яке подарувало незабутні спогади, враження та почуття!

Відео

ЗАПРОШУЄМО

 

Дітей віком від 4 до 5 років - в православні «Яслі» (мультики, розвиваючі ігри)

 

Дітей віком 6 років - в підготовчий клас «Малятко» (міні-уроки, ігри,мультики)

 

Дітей віком від 7 до 9 років в 1-й клас недільної школи "Чадо"

 

(вивчення Закону Божого)

 

РЕЄСТРАЦІЯ:

 

т.- 096-426-69-87 - отець Петро

 

Сайт «Чадо»: www.chado-bozhe.com.ua

 

Прес-служба Михайлівського Золотоверхого собору

 

Поширити у соцмережах: