Друк

АРХІЄРЕСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У СВЯТО-ГЕОРГІЇВСЬКОМУ ХРАМІ ЖИТОМИРА

у .

12 травня 2019 року, в Неділю 3-тю після Пасхи, сятих жінок-мироносиць, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, з благословення Предстоятеля УПЦ (ПЦУ) Блаженнійшого митрополита Епіфанія очолив Божественну літургію у Свято-Геогіївському храмі м. Житомира.

Біля воріт храму Преосвященних владик зустрів ктитор храму Георгій Кварацхелія.

Його Високопреосвященству співслужили: керуючий Житомирською єпархією єпископ Житомирський і Овруцький Паісій, настоятель храму прот. Павло Ядчишин та духовенство міста.

Після прочитання Святого Євангелія архієпископ Агапіт звернувся до присутніх у храмі з словом проповіді.

За Літургією була піднесена сугуба молитва за Україну, за воїнів які захищають її та за мир.

Під час літургії Преосвященний єпископ Паісій звершив дияконську хіротонію над Стахієм Савчуком.

Після відпусту єпископ Паісій подякував архієпископу Агапіту за візит та спільну молитву. В свою чергу владика намісник привітав усіх присутніх у храмі з воскресним днем, а всіх жінок із святом святих жінок-мироносиць.

Також владика Агапіт подарував настоятелю храму закладки до Святого Євангелія із зображеннями св.вмч. Георгія Побідоносця та Воскресіння Христового.

Усі присутні у храмі жінки в честь свята, отримали з рук Преосвящених владик благословення та квіти

Довідка: Свято-Георгіївський храм м. Житомира є унікальною святинею, оскільки є першим в Україні храмом, що побудований у грузинському архітектурному стилі VI-VII століття. Ініціатором будівництва храму став приватний підприємець, етнічний грузин та патріот України Георгій Індікоєвич Кварацхеліа, який зрозумів, що повинен збудувати святиню в дарунок Україні в якій він знайшов себе як особистість і на знак вдячності і шани державі в якій народилися його діти.

Фото - Іван Котт

Прес-служба Михайлівського Золотоверхого собору

Поширити у соцмережах: