ХРАМ ТРЬОХ СВЯТИТЕЛІВ
На другому ярусі дзвіниці Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря розташована церква на честь трьох святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Золотоустого, влаштована в пам'ять про зруйновану Трьохсвятительську церкву, жертв голодомору і репресій комуністичного режиму.
Під час відбудови над старими фундаментами, покладено залізобетонну плиту, на другому-третьому ярусах – залізобетонні перекриття. Завдяки новим технологіям зменшено товщину стіни порівняно з первісною (від 3,0-4,0 м до 0,51-0,77 м), що дало змогу одержати додаткові приміщення для музею і Трьохсвятительської церкви.
Освячення храму відбулося 12 лютого 1999 року, яке звершив священоархимандрит монастиря Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, який після богослужіння подарував до відродженої церкви ікони Св. вмц. Варвари і преп. Макарія Канівського.
http://archangel.kiev.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=278:s&catid=24&Itemid=49#sigProGalleria740e8e8df5