Друк

Перший дзвоник недільної школи "Чадо Боже"

у .

Перед початком навчального року в неділю, 2 вересня 2018 р., за Божественною Літургією учні недільної школи «Чадо», що діє при Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі, приймали участь у таїнствах Сповіді та Причастя.

З благословення намісника Михайлівського Золотоверхого монастиря Високопреосвященнійшого архієпископа Агапіта після Божественної Літургії духовенством монастиря було звершено молебень на початок навчання та проголошена молитва за присутніх дітей, та всіх, хто в наслідок військової агресії на сході нашої країни втратили батьків, домівку та можливість ходити до рідної школи.

Після завершення богослужіння в Актовому залі Богословської Академії відбулася презентація навчального плану недільної школи «Чадо» для батьків та дітей. Присутні дізнались про те, що програми школи створені таким чином, щоб урахувати вік, рівень знань та умінь учнів, крім того, була презентована програма навчання для батьків: курс катехизису «Закон Божий». Після закінчення актової частини вся Недільна школа відправилась надвір, де на них чекали захоплюючі ігри та розваги.

Якщо Ви бажаєте приєднатися до дружної родини недільної школи «Чадо Боже», то вам необхідно лише зареєструватися у керівника школи протодиякона Петра Лопатинського за номером телефону +38 (096) 426-69-87, або надіслати анкету на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заняття проводяться щонеділі о 12:45 у приміщенні Київської православної богословської академії, що діє на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Фото - Іван Котт

Прес-служба Михайлівського Золотоверхого собору

Поширити у соцмережах: