Друк

Патріарх Філарет очолив урочистості з нагоди початку нового навчального року в КПБА

у .

1 вересня 2018 року у Київській православній богословській академії відбулися святкові заходи з нагоди початку нового навчального року. Вже традиційно в цей день до Академії завітав Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Урочистості розпочалися молебнем в академічному храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова.

Святійшому Патріарху співслужили Патріарший намісник, ректор Академії митрополит Переяславcький і Білоцерківський Епіфаній, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, намісник Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, перший проректор КПБА прот. Олександр Трофимлюк, викладачі академії у священному сані.

Після молебню Святійший Патріарх виголосив повчальне слово.

Також Предстоятель Київського Патріархату благословив професорсько-викладацький склад, аспірантів та студентів Академії на навчання, окроплюючи їх святою водою.

Урочистості продовжились в актовій залі, де вступне слово виголосив ректор КПБА митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній.

Після цього владика-ректор сповістив усіх присутніх, що Вчена рада КПБА згідно голосування присвоїла викладачу духовної школи, доценту, архієпископу Чернігівському і Ніжинському Євстратію вчене звання професора. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет передав архієпископу Євстратію відповідний Указ.

Також Патріарх Філарет з нагоди 90-річного ювілею нагородив відомого архітектора Георгія Миколайовича Рогожина Орденом Св. рівноап. князя Володимира Великого III ступеня.

На завершення урочистого акту зі словами сповненими батьківською любов'ю і духовними настановами до всіх присутніх звернувся Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Джерело

Поширити у соцмережах: