Друк

Напередодні свята Хрещення Руси-України Патріарх Філарет очолив Всенічне бдіння у Володимирському кафедральному соборі

у .

27 липня 2018 року, напередодні дня пам'яті рівноапостольного великого князя Володимира та свята Хрещення Київської Руси-України, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Всенічне бдіння у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

Його Святості співслужили собор єпископів Української Православної Церкви Київського Патріархату, які прибули до столиці для святкування 1030-ліття Хрещення Руси-України, представники Чорногорської Православної Церкви, численне духовенство міста Києва та інших єпархій з України та закордону.

За вечірнім богослужінням у храмі була звершена Літія, яку очолив Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній. Благословенні хліб, пшениця, вино та єлей, над якими владика звершив молитву, були розданні вірним на Ранній.

Після Полієлею, під час читання канону свята, Предстоятель помазував вірян освяченим єлеєм.

Завтра, 28 липня, о 9.30 Святійший Патріарх Філарет, у співслужінні єпископату і духовенства Київського Патріархату, звершить Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі, після якої відбудеться хресний хід до пам'ятника рівноапостольному князю Володимиру на Володимирській гірці, де буде звершено молебень за Україну та Українську Помісну Православну Церкву. Початок хресного ходу близько 11.30.

Запрошуємо вірян до спільної молитви!

Джерело

Поширити у соцмережах: