Друк

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ «ЧАДО БОЖЕ»

у .

20 травня 2018 р. з благословення намісника Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря Високопреосвященнійшого архієпископа Агапіта пролунав останній дзвінок у недільній школі «Чадо Боже», що діє при Золотоверхій обителі.

Завершення навчального року учні відсвяткували в Національному музеї народної архітектури та побуту України в Пирогові.

Після подячного молебну в настарішому дерев’яному храмі Великої України, побудованому 1600 року і освяченого на честь Архистратига Божого Михаїла, який очолив настоятель храму отець Андрій, діти, вчителі та батьки дізналися про історію цього архітектурного дива, отримали пастирські настанови та запрошення відвідувати старовинний храм.

Посеред мальовничої краси під звуки вітального маршу керівник недільної школи протодиякон Петро Лопатинський вручив свідоцтва про завершення навчального року дітям, що склали підсумковий іспит та урочисто перевів їх до наступного класу.

У невимушеній атмосфері кола справжніх друзів викладачі привітали найбільш активних учнів. Після привітання та нагородження переможців, завуч недільної школи пані Наталія Ващенко презентувала дитячу академію «ВундерЧАДО» та запросила батьків розвивати здібності своїх дітей не тільки в рамках недільної школи, а більш поглиблено, у академії.

Підкріпивши сили, діти і батьки вирушили на екскурсію музеєм архітектури та українського побуту та зустріли аніматорів і музик, що розважали дітей старовинними українськими піснями, іграми, забавами і танцями. Вони познайомили дітей з аутентичними українськими музичними інструментами: цимбалами, кобзою, колесною лірою, народною скрипкою та сопілкою. Діти радо включилися до розваг, співали, танцювали, грали у рухливі ігри, та навіть спробували самі грати на музичних інструментах.

Після насиченого подіями і враженнями дня, діти, стомлені, але задоволені, роз’їхалися по домівках, щоб знову зустрітися на богослужіннях у Свято-Михайлівському соборі, та повернутися до навчання восени.

Висловлюємо подяку усім організаторам та учасникам цього прекрасного дійства, яке подарувало незабутні спогади, враження та почуття!

Прес-служба Михайлівського Золотоверхого собору

Поширити у соцмережах: