Друк

Києво-Михайлівський Видубицький монастир відсвяткував храмове свято

у .

19 вересня 2017 р. у Свято-Михайлівському Видубицькому монастирі м. Києва, у день спомину чуда архістратига Божого Михаїла в Хонах, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив Божественну літургію. В цей день Михайлівський Видубицький чоловічий монастир святкує своє престольне свято.

Під час Божественної Літургії Святійшому Патріарху співслужили: намісник Свято-Михайлівського Видубицького монастиря митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, намісник Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій, єпископ Васильківський Лаврентій, а також численне духовенство.

Після заамвонної молитви Святійший Патріарх Філарет звернувся до пастви зі словом проповіді та вітанням з нагоди храмового свята.

Після завершення Літургії Патріарх Філарет освятив саджанці для майбутнього монастирського виноградника, який стараннями мецената монастиря Галини Василівни Симхи, в скорому часі з’явиться на території обителі.

Також Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату відкрив недільну школу Видубицького монастиря. Символічний ключ в руки Святійшому владиці передав жертводавець обителі Вадим Миколайович Марисенко.

Митрополит Епіфаній подякував Патріарху Філарету за спільну молитву і передав Його Святості букет квітів.

Джерело