Друк

Патріарх Філарет відвідав Львівський державний університет безпеки життєдіяльності

у .

14 вересня 2017 р. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет в рамках архіпастирського візиту до Львівської єпархії взяв участь в святкуваннях з нагоди 70-річчя Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Напередодні професорсько-викладацький склад університету разом з курсантами відзначали професійне свята – День рятувальника.

В університетському храмі, який знаходиться на території навчального закладу, Святійший владика очолив молебень за всіх тих, хто стоїть на варті людського життя.

Разом з Предстоятелем Церкви участь в офіційних заходах та спільній молитві взяли: Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Дрогобицький і Самбірський Яків, архієпископ Сiмферопольський i Кримський Климент, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей та духовенство єпархії.

Патріарх Філарет привітав університетську спільноту з професійним святом і закликав на усіх Боже благословення: «Ви – ті, хто врятували нашу Україну коли вибухнув Чорнобиль, ви – ті, хто, не шкодуючи власних сил, повсякчас захищають український народ від лиха та небезпек, хто щоденно стоїть між життям та смертю. Нехай Боже Благословення буде завжди над вашим навчальним закладом та над кожним з вас», – сказав Патріарх.

Здійснивши екскурсію навчальним закладом Патріарх Філарет, архієреї і священики зустрілися в актовій залі університету з науково-педагогічним колективом, курсантами та студентами університету.

В святковій атмосфері Предстоятель Української Православної Церкви нагородив нагрудними знаками та медалями тих, хто своєю клопіткою працею, невтомною діяльністю примножує славу навчального закладу в ім’я України.

Очільник Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютка, котрий теж був на урочистостях з нагоди Дня рятувальника, відзначив почесними грамотами та подарунками працівників Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за заслуги та сумлінне виконання службових обов’язків. В свою чергу, ректор університету Михайло Козяр також вручив ряд нагород працівникам навчального закладу. «Завдання мудрих – попередити біду, справа хоробрих – ліквідувати її, коли вона прийшла. Ми глибоко переконані, що саме таких – і мудрих і хоробрих – готує наш університет вже 70 років», – зауважив ректор Михайло Козяр.

Після завершення офіційної частини на добру згадку про цю подію була зроблена спільна світлина.

Про свої враження від візиту до університету Святійший Патріарх Філарет записав у Книзі почесних гостей університету.

Джерело

Поширити у соцмережах: