Друк

Патріарх Філарет очолив урочистості з нагоди початку нового навчального року в КПБА (ВІДЕО)

у .

1 вересня 2017 року у Київській православній богословській академії відбулися святкові заходи з нагоди початку нового навчального року. Вже традиційно в цей день до Академії завітав Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Урочистості розпочалися молебнем в академічному храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова.

Святійшому Патріарху співслужили Патріарший намісник, ректор Академії митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Вишгородський Агапіт, перший проректор КПБА прот. Олександр Трофимлюк та інші викладачі у священному сані.

Святійший Патріарх виголосив повчальне слово.

Також Предстоятель Київського Патріархату благословив професорсько-викладацький склад, аспірантів та студентів Академії на навчання, окроплюючи їх святою водою.

ВІДЕО

Після богослужіння урочистості продовжились в актовій залі, де вступне слово виголосив ректор КПБА митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

Після цього з вітальним словом до присутніх також звернувся намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт.

На завершення урочистого акту зі словами сповненими батьківською любов'ю і духовними настановами до всіх присутніх звернувся Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Також після урочистостей Предстоятель Київського Патріархату освятив оновлений навчальний корпус (третину якого займають приміщення деканату, кафедр, методичного відділу, конференц-залу, навчальних аудиторій; дві третини поверху займає гуртожиток з блочною системою кімнат з усіма необхідними зручностями).

В цей день відбулися перші урочисті засідання кафедр, а студенти провели перші лекції зі своїми наставниками.

Поширити у соцмережах: