Друк

Молитва за успішне навчання дітей

у .

Перед початком навчального року в неділю, 27 серпня 2017 р., за Божественною Літургією учні недільної школи «Чадо», що діє при Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі, приймали участь у таїнствах Сповіді та Причастя.

З благословення намісника Михайлівського Золотоверхого монастиря Високопреосвященнійшого архієпископа Агапіта після Божественної Літургії духовенством монастиря було звершено молебень на початок навчання та проголошена молитва за присутніх дітей, та всіх, хто в наслідок військової агресії на сході нашої країни втратили батьків, домівку та можливість ходити до рідної школи. Також всі присутні діти на молитовну пам’ять отримали ікону Пресвятої Богородиці «Додання розуму».

Після завершення богослужіння в Актовому залі Богословської Академії відбулася презентація навчального плану недільної школи «Чадо» для батьків та дітей. Присутні дізнались про те,  що програми школи створені таким чином, щоб урахувати вік, рівень знань та умінь учнів, крім того, була презентована програма навчання для батьків: курс катехизису «Закон Божий», біблійна історія та «Школа виховання» - християнські принципи виховання дітей і християнська психологія.

Якщо Ви бажаєте приєднатися до дружної родини недільної школи «Чадо» - вам потрібно лише зареєструватися у керівника школи протодиякона Петра Лопатинського за номером телефону 096 426 69 87, або надіславши анкету на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заняття починаються у неділю 3 вересня о 12:45 в приміщенні Київської православної богословської академії, що діє на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

 

Навчання в школі - БЕЗКОШТОВНЕ

 

Дізнатися більше про програми навчання можна за посиланням: http://www.chado-bozhe.com.ua/main.php

Прес-служба Михайлівського Золотоверхого монастиря

Поширити у соцмережах: