Друк

22 річниця з дня смерті Патріарха Володимира (Романюка)

у .

Владимир Романюк14 липня 2017 р. виповнюється 22 роки з Дня упокоєння Патріарха Київського і всієї Руси-України Володимира (Романюка) – видатного церковного діяча, колишнього правозахисника і політв'язня.

В цей день з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета на могилі спочилого Патріарха було відслужено заупокійну панахиду, яку очолив намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт у співслужінні монастирської братії.

Духовні піснеспіви виконував кліросний хор чернечої обителі.

Нагадаємо, що Патріарх Київський і всієї Руси-України Володимир (Романюк) похований біля стін собору св. Софії 18 липня 1995 р. в Києві. Тогочасна влада заборонили ховати тіло Патріарха на території Софії Київської – історико-культурного заповідника. Коли похорони вже закінчувалися, "наводити лад" прибули сотні бійців київського ОМОНу і міліціонерів. Закінчилось усе побоїщем, в якому постраждали десятки прихожан, священики, а також самі співробітники правоохоронних органів. Цей вівторок в новітній історії незалежної України назвали "чорним".

Прес-служба Михайлівського Золотоверхого монастиря

Поширити у соцмережах: