Друк

Відзначення працівників до 100-річчя Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН

у .

15 червня 2017 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції до 100-річчя Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України​ відзначив церковними нагородами працівників закладу.

У заході також взяв участь керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт.

Під час зустрічі Предстоятель Київського Патріархату високо оцінив працю сучасної інтелігенції, а також відзначив активність, талановитість та розум наших дітей: "Інтелігенція – мозок нації. Який мозок, така й людина. Українські діти в науці займають перші місця на світових змаганнях і це свідчить, що український народ, українська нація розумна і талановита" – сказав Патріарх Філарет.

Також Святійший Владика роз’яснив значення тимчасової нагороди й наголосив на істинній нагороді у житті вічному: "Ця нагорода свідчить про те, що Церква шанує Вас. Шанує як людей, які служать розвитку духовності, бо розум належить до духу, а ви розвиваєте цю духовність. Ми вас шануємо і благословляємо, але нагорода - це тільки символ, а істинна нагорода на небесах. Людина вічна істота і цього не треба забувати, адже після смерті людина не припиняє своє існування, а живе вічно, а не тимчасово" – сказав Патріарх.

Після вручення нагород зі словами вдячності виступив Президент Національної академії аграрних наук України академік НААН Гадзало Я. М.: "Вдячний Вам за велику оцінку нашого скромного вкладу тут присутніх у розвиток українського суспільства, будівництво української держави і звичайно розвиток Української Православної Церкви Київського Патріархату" – сказав Ярослав Михайлович, а також за рішенням президії НААН нагородив Патріарха Філарета відзнакою Академії.

Джерело

Поширити у соцмережах: