Друк

НАМІСНИК МИХАЙЛІВСЬКОГО ЗОЛОТОВЕРХОГО МОНАСТИРЯ ВІДЗНАЧИВ ДЕНЬ АНГЕЛА

у .

14 червня Свята Православна Церква святкує день пам’яті великого Божого угодника, одного з найшанованіших святих на українських теренах — преподобного Агапіта Печерського. Агапіт Печерський — великий цілитель Київської Русі, видатний чернець Києво-Печерського монастиря, що володів даром зцілення і лікування, жив в XI столітті. Його мощі вже дев’ять століть лежать у Ближніх печерах Києво-Печерської Лаври.

Саме на честь цього великого угодника Божого у постризі названий і намісник Золотоверхої обителі — архієпископ Вишгородський Агапіт.

З нагоди святкування свого Дня тезоіменитства владика-намісник очолив 13 червня 2017 р. полієлейні Вечірню та Утреню, а 14 червня — Божественну Літургію у Михайлівському соборі монастиря. Його Високопреосвященству співслужили: архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент, духовенство академічного храму св. ап. і єв. Іоана Богослова, а також монастирська братія.

Після завершення служби зі словами вітання на адресу намісника звернувся насельник монастиря архімандрит Лаврентій (Живчик).

Як свідчення спільної молитви за владику, братія подарувала владиці святу просфору, памятний подарунок та букет квітів.

Намісника монастиря привітали також і прихожани Золотоверхої обителі.

 

Іспола еті, деспота! – На многії літа, Високопреосвященнійший Владико!

 

фото - Василь Лесик

Прес-служба Михайлівського Золотоверхого монастиря

Поширити у соцмережах: