Друк

Освячення приміщення Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю (відео)

у .

У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня 2017 року, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет завітав до діток з особливими потребами – вихованців Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю. У заході також взяв участь архієпископ Вишгородський Агапіт.

Візит Патріарха став частиною заходів smart-марафону «Захисти мої права», який триває у Центрі цілий день. Мета марафону – привернути уваги суспільства до реалізації прав дітей з інвалідністю на освіту, свободу слова, здобуття професії, медичну та реабілітаційну допомогу, вільне висловлювання особистої думки тощо.

Його Святість урочисто освятив Центр та благословив усіх присутніх. «Надаючи дітям усі необхідні умови для життя, ми повинні дати їм найголовніше – любов, – сказав Патріарх, звертаючись до присутніх. – Якщо вони будуть любити добро і ненавидіти зло, тоді ми будемо мати майбутнє покоління міцним, яке буде вірно служити своєму народу і своїй державі».

У супроводженні директора Центру Альони Терещенко та інших працівників Предстоятель Київського Патріархату оглянув приміщення Центру, поспілкувався з дітками та їхніми батьками. Завершилося дійство спільним фотографуванням.

ВІДЕО 1

ВІДЕО 2

Джерело

Поширити у соцмережах: