Друк

Зустріч з делегацією на чолі з Прем'єр-міністром Баварії

у .

25 травня 2017 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет прийняв у синодальній залі своїй резиденції делегацію з Німеччини на чолі з Прем'єр-міністром Республіки Баварія паном Горстом Зеегофером.

Разом з Його Святістю на зустрічі був присутній Керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Агапіт (Гуменюк).

Численну німецьку делегацію також представляли депутат Ландтаґу, Президент Ландтаґу Баварії пані Барбара Штамм, депутат Ландтаґу, Державний міністр з питань Європи й регіональних відносин Адміністрації прем’єр-міністра Баварії пані Беате Мерк, Надзвичайний та Повноважний Посол ФРН в Україні пан д-р Ернст Райхель, Директор Ландтаґу Баварії пан Петер Ворм, голова правління німецько-українського форуму з.о. пан проф. Райнер Лінднер, член Наглядової ради компанії Webasto SE пан Ґергард Май, керівник бюро Прем'єр-міністра Баварії пан Рюдіґер Деч, керівник протоколу Адміністрації Прем’єр-міністра Баварії пан Альфред Рюрмайр, речник Прем'єр-міністра Баварії і Баварського державного уряду пан Райнер Редль, заступник керівника відділу політики з питань Європи та міжнародних відносин Адміністрації Прем’єр-міністра Баварії пан Ґуннар Віґанд, референт з питань он-лайн-комунікації, соціальних медіа й відео-виробництва Адміністрації Прем’єр-міністра Баварії пані Зандра Мюллер, референт відділу протоколу Адміністрації Прем’єр-міністра Баварії пан Гансйорґ Тома, оператор Адміністрації Прем’єр-міністра Баварії пан Ганнес Мюллер, а також перекладачі та представники преси.

Сторони обговорили сучасну політичну та релігійну ситуацію в Україні. Зокрема йшлося про бойові дії на сході нашої держави і необхідність підтримки української армії, санкції, як засіб впливу на російського агресора, імплементацію Мінських домовленостей, проблему корупції, а також необхідність законодавчого врегулювання механізму зміни юрисдикції релігійними громадами. Звертаючись до поважних гостей Патріарх Філарет зазначив: «Ми вдячні за вашу підтримку та допомогу і з оптимізмом дивимося у майбутнє. Наша Церква стоїть на захисті українського народу, тому ми приймаємо активну участь у допомозі армії та біженцям». Зі свого боку пан Горст Зеегоф подякував Предстоятелю Київського Патріархату за можливість зустрітися, запросив відвідати Баварію та зазначив: «Ваша Святосте, наша ідея полягала в тому, що якби ми з Вами не зустрілися, то не можна було б сказати, що ми побували в Києві».

Завершилася зустріч обміном пам’ятними подарунками.

Джерело

Поширити у соцмережах: