Друк

На Вербну неділю у Михайлівському монастирі відбувся Пластовий ярмарок

В Києві на Вербну неділю, 5 квітня, на території Михайлівського монастиря відбувся Благодійний Пластовий ярмарок. Діти та дорослі мали змогу придбати вироби учасників, а також долучитись до майстер-класів з писанкарства, плетіння вербних букетів, виготовлення витинанок та приготування вітамінних батончиків для бійців в АТО.

Ініціатором заходу стала Національна скаутська організація Пласт за сприяння Відділу соціального служіння УПЦ Київського Патріархату. Старші пластуни представили свої вироби на ярмарку біля Михайлівського собору. Там кожен бажаючий міг придбати домашні солодощі, патріотичні браслети та прикраси, іграшки, українські книжки та спробувати малюнок хною на руці.

“Добрі справи потрібно робити завжди, – зазначив намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря єпископ Агапіт, завдяки якому ярмарок відбувся на території Михалівського монастиря. – Ми зробили це свято саме сьогодні, у Вербну неділю, тому що більше людей можуть побачити наш захід і взяти участь у ньому. А особливо молодь та дітей”.

А вже у приміщенні відділу дітлахи разом з вихователями вчились малювати писанки, робити витинанки, плести вербні букети, робити власноруч листівки для воїнів АТО та готувати для них вітамінні батончики. За час проведення свята всього вдалось зібрати 4500 грн на бійців АТО та виготовити цілих 30 кілограм вітамінних батончиків для воїнів. Особисто дякуємо Патріаршому наміснику митрополиту Преяслав-Хмельницькому Епіфанію та єпископу Вишгородському Агапіту за надану можливість проведення свята.

Джерело

Прес-служба Михайлівського Золотоверхого монастиря

Поширити у соцмережах: