Друк

Ієромонах Лазар (Шишка)

Ієромонах Лазар ШишкаІєромонах Лазар (в миру - Шишка Тарас Володимирович) народився 04 лютого 1991 року в с. Біляки Семенівського р-ну, Полтавської обл.

З 1998 року навчався в Біляківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. У 2008 році закінчив навчання у школі і того ж року поступив до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії, який закінчив у 2011 році, отримавши диплом з відзнакою.

Після закінчення навчання у коледжі цього ж року поступив до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, де провчився два роки.

У 2013 році виявив бажання стати вихованцем Київської православної богословської академії. Після складання вступних іспитів зарахований на 1-й курс навчання.

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета у березні 2014 року зарахований до числа братії Свято-Михайлівського  Золотоверхого монастиря міста Києва.

03 квітня 2015 р. намісником монастиря єпископом Агапітом пострижений у чернецтво з іменем Лазар (на честь праведного Лазаря Чотириденного).

15 лютого 2018 року в день шанування пам'яті Стрітення Господнього, намісником монастиря архієпископом Агапітом був рукопокладений в сан ієродиякона.

Поширити у соцмережах: