Друк

"Бог Предвічний народився..."

у .

Особливо велично і урочисто пройшли святкування Різдва Христового у Михайлівському Золотоверхому монастирі. Святкову Літургію 7-го січня 2009 року очолив намісник обителі – архиєпископ Переяслав-Хмельницький Димитрій. Собор був переповнений людьми, злагоджено співав архиєрейський хор,  відчувалася атмосфера радості. 
Наступного дня (8-го січня) в Михайлівському соборі Богослужіння відправив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, якому співслужили намісник монастиря архиєпископ Димитрій, єпископ Васильківський Євстратій, єпископ Феодосій, братія монастиря та  священнослужителі храму апостола і євангелиста Іоана Богослова.
З нагоди Різдва Христового, а також за заслуги та невтомну працю на ниві пастирського служіння, Святійший Владика нагородив правом носіння хреста з прикрасами проректора Київської православної богословської академії протоієрея Ярослава Романчука,  піднесеними до сану архимандрита та нагородженими митрами були ігумен Лаврентій (Живчик) та ігумен Марк (Левків), також ігумен Марк був нагороджений хрестом з прикрасами. Правом носіння митри був нагороджений економ академії протоієрей Петро Ладвинтович.
У своїй проповіді Патріарх Філарет сказав про надзвичайну важливість події народження Ісуса Христа, також зазначив, що якби не було цього народження, то всі люди до цього б часу знаходилися після смерті у пеклі, але Христос своїм викупним подвигом дав людям всі умови для здобуття вічного життя у Царстві Божому.

(детальнiше фото дивiться в роздiлi фотоальбом - богослужiння - Рiздво Христове 2009) 

"Київські єпархіальні відомості"

Поширити у соцмережах: