Друк

Ігумен Арсеній (Стебиволк)

Ігумент Арсеній СтебиволкІєромонах Арсеній (в миру – Стебиволк Євген Михайлович) народився 19 липня 1981 року у м. Тернопіль. 

Закінчив загальноосвітню школу № 28 м. Тернополя. У 1997 р. – закінчив музичну школу № 2 м. Тернополя. У 1989 – 1994 рр. – співав у хорі «Зоринка» м. Тернополя.

1998 – 2002 рр. – навчання у Тернопільській Духовній Семінарії ім. Кирила і Мефодія. Під час навчання у духовному закладі ніс послух іподиякона у митрополита Василія (Бондарчука), керівника хору, дяка у храмах Преображення Господнього та Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ КП м. Тернополя.

У 2004 р. єпископом Тернопільським і Кременецьким Іовом (Павлишиним) був рукоположений у сан диякона. У цьому ж році був рукоположений у сан ієрея.

У 2005 – 2006 рр. – настоятель храму святого Архистратига Божого Михаїла в с. Велика Побійна, Дунаєвецького р-ну, Хмельницької обл.

З 2007 по 2011 р. був настоятелем храму Різдва Христового м. Збаража Тернопільської обл.

У 2011 – 2012 рр. – настоятель храму Вознесіння Господнього с. Рябіївка, Волочиського р-ну, Хмельницької обл.

31 березня 2012 р. єпископом Чернівецьким і Кіцманським Марком (Гринчевським) у храмі Різдва Христового м. Чернівці був пострижений у чернецтво з іменем Арсеній.

У 2012 – 2013 рр. служив у храмі на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» у м. Тернопіль.

У 2014р. закінчив Національний університет "Острозька академія" за напрямом підготовки "Філософія" та здобув кваліфікацію бакалавра філософії, вчителя суспільно-гуманітарних дисциплін та предметів духовно-морального спрямування.

У 2015р. закінчив Національний університет "Острозька академія" здобув ступінь магістра, отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Релігієзнавство" та здобув кваліфікацію: магістр релігієзнавства, викладач філософських та суспільствознавчих дисциплін, аналітик в інформаційно-релігійній сфері.

5 грудня 2013 р. з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України зарахований до числа братії Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

У 2016р. закінчив Київську православну богословську академію, здобув ступінь магістра за спеціальністю "Богослів’я (православне богослів’я)" та кваліфікацію магістра богослів’я та релігієзнавчих дисциплін.

21 квітня 2019р. за Божественною літургією у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі міста Києва Блаженнійшим Митрополитом Епіфанієм возведений в сан ігумена.

Поширити у соцмережах: