Статті

Друк

Архієпископ Агапіт взяв участь у зустрічі предстоятеля Української Православної Церкви (ПЦУ) з головою Київської облдержадміністрації

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 2 жовтня 2019 року зустрівся з головою Київської обласної державної адміністрації Михайлом Бно-Айріяном.

На зустрічі також були присутні секретар Київської Митрополії архієпископ Вишгородський Агапіт та секретар Київської єпархії протоієрей Михаїл Лесюк.

Під час спілкування йшлося про міжконфесійну та соціально-економічну ситуацію на Київщині та в Україні в цілому.

Його Блаженство розповів поважному гостю про історію та становлення Православної Церкви України, а також про процес приєднання громад до помісної Української Православної Церкви.

Окрім того, сторони обговорили низку актуальних питань. Зокрема, Михайлом Бно-Айріяном ініційовано та розпочато створення обласної ради церков і релігійних організацій при державній адміністрації.

Дана ініціатива покликана сприяти розвитку міжконфесійного діалогу та підвищенню духовного й морального стану суспільства. Адже саме духовний фундамент є запорукою єдності нашого народу та зміцнення Української держави.

На завершення зустрічі Митрополит Епіфаній вручив пану Михайлу пам’ятні видання Православної Церкви України.

Джерело

Поширити у соцмережах: