Статті

Друк

СЛУЖІННЯ ПРЕДСТОЯТЕЛЯ В 14-ТУ НЕДІЛЮ ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ. День молитви за сім'ю

22 вересня 2019 року в 14-ту неділю після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив Божественну літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Цього ж дня Православна Церква святкує день пам’яті святих і праведних Богоотців Іоакима і Анни – батьків Пресвятої Богородиці.

Його Блаженству співслужили намісник обителі архієпископ Вишгородський Агапіт, екзарх Вселенського Патріарха архімандрит Михаїл, всечесна братія монастиря та місцеве духовенство.

Напередодні, у суботу ввечері, намісник монастиря архієпископ Агапіт у співслужінні братії очолив Всенічне бдіння.

За недільним богослужінням Митрополит Епіфаній звершив дияконську хіротонію над іподияконом Андрієм Сидором.

На запричасному стиху з повчальним словом до віруючих звернувся насельник монастиря ігумен Олексій.

Згідно рішення Священного Синоду Православної Церкви України від 27 липня 2019 року, було встановлено у Православній Церкві України 22 вересня, у день пам’яті святих Богоотців Іоакима та Анни, – День молитви за сім’ю.

У зв'язку з цим після відпусту Літургії, Предстоятель звернувся до присутніх у храмі зі словом проповіді, у якому наголосив на значенні християнської сім'ї для сучасного українського суспільства.

Богослужіння завершилося молебнем до святих Богоотців Іоакима та Анни, як покровителів сім’ї зі спеціальними молитовними проханнями про мир та злагоду у родинах, добре виховання дітей, про духовні блага і земний достаток.

Фото - Іван Котт

Прес-служба Михайлівського Золотоверхого собору

Поширити у соцмережах: